INFOLINIA:       +48 511 213 833     |      +48 508 215 729

More Website Templates at TemplateMonster.com!

Pomoc? Z E-netkomp wiesz wszystko!

Jako Internet Service Provider stawiamy na wysoką jakość sprzętu i profesjonalne podejście do użytkowników naszego Internetu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy mu w jego problemie tak, aby wspólnie go rozwiązać. Relacje E-netkomp - Klient są na wysokim poziomie, oferujemy szeroki pakiet usług i profesjonalne podejście.

Serwis w 24H/7

Jesteśmy profesjonalistami. Dzięki współpracy z liderami z branży IT, na terenie naszego regionu jako jedyni zapewniamy dostęp do internetu światłowodami w technologi GPON, jednocześnie gwarantując jakość usług na najwyższym poziomie.

Firma E-netkomp wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie, dzięki którym nasze usługi związane z dostawą Internetu są niezawodne. Jesteśmy konkurencyjni ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, a wszystko to w przystępnej każdego cenie. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta. Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną, jesteśmy do dyspozycji również w dodatkowych godzinach. Indywidualne podejście do klienta i sprawny przepływ informacji w relacji klient - firma, stawiamy sobie za priorytety. Jesteśmy rzetelni i godni polecenia.